Genel Klima

Tuzla Zen Klima Servisi – 0554 862 53 01

“Tuzla Zen Klima Servisi olarak Beyaz Eşya alanındaki profesyonelliğimizi sizlere aktarıyoruz. Klimalar yaz – kış kullanılan teknolojik cihazların başında gelir. Sürekli olarak kullanılan klimalar belirli bir süreden sonra ilk zamanki verimi vermeyebilir. Bu gibi durumlarda klima bakımının yapılması gerekiyor. Şirketimiz klima bakımı, klima montajı ve klima tamiri gibi konularda profesyonel ekipmanları ve çalışanlarıyla haftanın 7 günü ve 24 saati hizmet vermektedir.

İstanbul’un bütün semtlerinde hizmet veren sayılı klima servislerinden biriyiz. Klima tamiri, montajı ve bakımı gibi bütün işlemlerimizi garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tuzla Zen Klima Servisi Profesyonel ekibimiz ve son teknolojik ekipmanlarımızla adresinize kadar geliyor, sorununuzu yerinde çözüme kavuşturuyoruz. Binlerce müşteriye ve referansa ulaşarak her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Klimalar dış ve iç ortamlarda farklı hava şartlarında çalışan teknolojik cihazlardır. Eğer klimanız çalışırken klimanızdaki kirlenme ve yıpranma giderilmemiş ise daha fazla elektrik tüketir. Elektrik tüketiminin fazla olması faturalarınızın daha fahiş fiyatlarda gelmesine neden olur. Ayrıca klima bakımınızın düzenli olarak yapılmaması klimanın verimliliğini düşürür. Klimanızın ilk günkü gibi ısıtmasını ya da serinletmesini istiyorsanız 6 ayda bir bakım yaptırmalısınız. İstanbul’un genelinde yıllardan beri klima servisi, klima bakımı, klima montajı, klima tamiri gibi konularda müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.
Tuzla Zen Klima Servisi olarak müşteri odaklı çalışmalarımızla hizmet veriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi klima sorunları için kullanıyoruz. Müşterilerimizin sorunlarını giderebilmek için haftanın 7 günü ve 24 saati çalışıyoruz. Esnek ödeme yöntemlerimizi müşterilerimize sunuyor, hiçbir müşterimizi mağdur etmiyoruz. Bize ulaşmak için sitede belirttiğimiz telefon numaralarımızı ya da sitede bulunan “İLETİŞİM” bölümünü kullanabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı daha da kullanışlı hale getiren, mevsim fark etmeden istediğiniz sıcaklık ayarını yaptığınız klimalar zaman zaman çeşitli hava şartlarına maruz kalır. Bunun sonucunda klimanızın veriminde düşme, klimanın arızalanması, klimanın fazla enerji tüketmesi gibi çeşitli sorunlarla karşılaşırsınız. Tuzla Zen Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize yılda iki kez klima bakımını öneriyoruz.

Klimalarınız temizlenmediği sürece ısı transfer yüzeylerinde tozlanma oluşmasına neden olacaktır. Bunun sonucunda klimadan elde edeceğiniz verim ise düşecektir. Bu sorunun yanı sıra bakımı yapılmayan klimalarınız içerisinde bulunan mikropları odanıza aktarır. Sonuç olarak klimanın bulunduğu ortamdaki havayı soluyan kişiler birtakım hastalıklara yakalanabilir. Klimalarınızda belirttiğimiz sorunlarla karşılaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlamak, verimli klima kullanmak, klimanızın ömrünü uzatmak, tertemiz bir hava teneffüs etmek, hastalıklardan korunmak, rahatınızı sağlamak ve sağlıklı bir yaşam ortamı oluşturabilmek için klima bakımı yaptırmalısınız. Tuzla Zen Klima Servisi olarak klima bakımı için bize başvurduktan kısa süre içerisinde adresinize geliyoruz. Adresinize geldikten sonra klimanızdaki havayı ve suyu son teknolojik ekipmanlarımızla temizliyoruz. Klimada bulunan gazın basınç değerlerini kontrol ediyoruz. Bunların yanı sıra; eksik gaz şarjı, estetik görüntü kontrolü, duyu ile ses kontrolü, fan pervanelerinin temizliği, drenaj temizliği, soket bağlantılarının kontrolü gibi hizmetleri de sağlayarak klima bakımınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Şirket olarak sadece klima bakımı değil; klima tamiri, klima montajı gibi konularda da hizmet veriyoruz.

Haftanın 7 günü ve 24 saati klima sorunlarınızı yerinde çözüme kavuşturuyoruz.”